Hakkımızda

Gıda Takviyesinde uzmanlaşmayı hedef edinen firmamız Uzer Pharma 2021 yılında kurduğu modern üretim tesisiyle sağlık sektöründe ve Türkiye ekonomisinde kalıcı olmak istediğini kanıtlamıştır.

Gıda Takviyesi üretiminin yanında Dermokozmetik, Kozmetik, ürünlerini de üretim programına dahil etmiş, konusunda uzman ve lider olmayı hedeflemiştir. Bu amaçla dünyadaki trend marka ve ürünleri takip eden, etkili hammaddeleri araştıran ve kaliteli formül ve ürünler üretmeyi hedefleyen Ar-ge ekibimizle en iyi ve etkin ürünleri üretmeyi amaçlamaktadır.

Uzer Pharma, Türkiye’de Avrupa standartlarında ve GMP koşullarında üretim yapabilen sayılı firmalar arasında yerini almıştır. Güçlü ve deneyimli Ar-ge ekibiyle kaliteli ve sağlıklı güçlü formüller yapabilen, kalite kontrol ekibiyle ürünlerin etkinliğini kanıtlayan bir firma olarak sektörde yerini almıştır.

OEM/EDM üretim desteği ile iç pazar ve ya dış pazardan gelen taleplere de cevap verebilen alt yapısı ve kapasitesi güçlü bir yapı oluşturduk. Uzer Pharma kaliteye önem veren yenilikçi, güven ve deneyimi bir arada sunan, en önemlisi sizlerin beklentilerini karşılamayı, ilke edinen bir anlayışla yoluna devam etmektedir.

Faaliyet Alanı

Neden Biz?

0
Mutlu Müşteri
0
Tamamamlan proje